تبادل فایل بین گوشی و کامپیوتر با اپلیکیشن Your Phone مایکروسافت فراهم شد

تبادل فایل با اپلیکیشن Your Phone فعلا فقط برای گوشی‌های سامسونگ

امسال مایکروسافت با سامسونگ در راستای پشتیبانی اپلیکیشن Your Phone از قابلیت RCS همکاری کرد تا از این طریق تجربه کاربری بهتری از اتصال گوشی با کامپیوتر برای کاربران ایجاد شود. حال صاحبین گوشی‌های هوشمند سامسونگ می‌توانند از طریق Your Phone به راحتی فایل‌های مختلف را بین اسمارتفون و PC خود منتقل کنند. در حال حاضر این ویژگی فقط در دسترس اعضای اینسایدر ویندوز قرار دارد و فعلا عموم کاربران نمی‌توانند از این قابلیت استفاده کنند.

فعلا سامسونگ و یا مایکروسافت دقیقا مشخص نکرده‌اند که کدام مدل از گوشی‌های سامسونگ با ویژگی جدید سازگاری دارند اما عنوان شده است که دستگاه مجهز به نسخه ۱.۵ یا بالاتر Link to Windows با اتصال به یک شبکه وای‌فای یکسان احتمالا می‌توانند بدون مشکل از این قابلیت بهره‌مند شوند. کاربران به واسطه این ویژگی می‌توانند در هر مرحله ۱۰۰ فایل را با هر فرمتی به سادگی بین گوشی و کامپیوتر با عمل Drag & Drop منتقل کنند. حجم هر فایل نباید بیشتر از ۵۱۲ مگابایت باشد بنابراین احتمالا باید قید تبادل پوشه‌های سنگین یا فیلم های HD را از این طریق بزنید.

به گفته مایکروسافت، کاربران صرفا می‌توانند از طریق برنامه گالری پیشفرض گوشی‌های سامسونگ و اپلیکیشن مدیریت فایل My Files به صورت بیسیم فایل‌ها را از طریق Your Phone بین گوشی هوشمند کامپیوتر شخصی خود انتقال دهند. فایل‌های ارسال شده به گوشی در مسیر Internal Storage > Downloads قابل دسترس خواهند بود. لازم به ذکر است کاربران نباید در حین انتقال فایل برنامه را بسته یا مینیمایز کنند چرا که احتمالا موجب توقف پروسه انتقال می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *