رونمایی از درایو SSD قابل حمل Biostar P500 در سه ظرفیت

رونمایی از درایو SSD قابل حمل Biostar P500 توسط این کمپانی در سه ظرفیت ۵۱۲ گیگابایت، ۱ ترابایت و ۲ ترابایت انجام شده که نه تنها ظرفیت‌های مناسبی را شامل می‌شود بلکه شاهد بدنه آلومینیومی و نورپردازی RGB نیز هستیم.

سری درایوهای قابل حمل Biostar P500 از طراحی زیبایی بهره می‌برند که با آلومینیوم و نورپردازی در دو طرف لوگو Biostar همراه است. بدنه کاملا آلومینیومی نه تنها مقاومت درایو را افزایش می‌دهد بلکه گزینه‌ای عالی برای دفع حرارت بهتر از قطعات داخلیست.

رونمایی از درایو SSD قابل حمل Biostar P500

نشانگر RGB نیز از سوییچ هوشمندی استفاده می‌کند که به محض قرار گرفتن درایو در زاویه ۴۵ درجه غیر فعال و همچنین زمانی که درایو روی یک سطح صاف قرار بگیرد به شکل اتوماتیک فعال می‌شود. این SSD از دو نوار RGB در دو طرف لوگو Biostar استفاده می‌کند. اگر SSD در حال کار نباشد، این نوارها به جلوه نورپردازی آرامی شبیه به تنفس کردن تغییر حالت می‌دهند.

سری SSD قابل حمل P500 از رابط USB 3.2 Gen 2 Type C برای نرخ انتقال سریع تا ۱۰ گیگابایت بر ثانیه بهره می‌برند. این رابط همچنین انتقالی پایدارتر و همچنین سازگاری با دستگاه‌های مختلف از جمله کامپیوترها و کنسول‌ها را به همراه دارد.

Biostar P500 در سه ظرفیت مختلف ارائه خواهد شد که در حال حاضر تنها دو ظرفیت روی وب سایت کمپانی قابل مشاهده است. این سه ظرفیت شامل مدل ۵۰۰ گیگابایتی، مدل ۱ ترابایتی و مدل ۲ ترابایتی می‌شود. تنها مدل‌های ۵۱۲ گیگابایت و ۱ ترابایت فعلا روی وب سایت Biostar قرار گرفته‌اند.این SSDها برای خالقین محتوا که به یک SSD سریع و قابل حمل نیاز دارند تا محتوای خود را جابجا کنند، ایده آل هستند. با طراحی بسیاری عالی و همچنین پشتیبانی از RGB این درایوها به اندازه کافی نیز جلب توجه می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *